Wybrany wątek opinii

dlaczego ci mieszkancy nie przestawili samochodow pare ulic dalej, przeciez to juz tyle razy tam zalewa.
marniak (2025.07.29)
@marniak - Może dlatego, ze nikt ich nie poinformował, nie było mowy o możliwości przelania, tylko że sytuacja jest pod kontrolą. Wystarczyło powiedzieć, że ISTNIEJE możliwość przelania.
(2025.07.29)
@marniak - to pokolenie smartfoniarzy
Van der wal (2025.07.29)
Powrót do komentarzy