Wybrany wątek opinii
dlaczego ci mieszkancy nie przestawili samochodow pare ulic dalej, przeciez to juz tyle razy tam zalewa.
Do moderacji
Odpowiedz
18
2
@marniak - Może dlatego, ze nikt ich nie poinformował, nie było mowy o możliwości przelania, tylko że sytuacja jest pod kontrolą. Wystarczyło powiedzieć, że ISTNIEJE możliwość przelania.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@marniak - to pokolenie smartfoniarzy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0