UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Bhima - A co, ludzie mózgu nie mają? Przecież to juz nie pierwszy raz w tym miejscu jest taka sytuacja, jak są intensywne opady deszczu od kilku dni, to juz z zasady powinno się auto przeparkować z dala od Kumieli. Co innego z zakupem mieszkania w tym miejscu, to juz trzeba być wyjątkowym dzbanem, żeby to zrobić. Rozumiem dewelopera, oni kierują się zyskiem, a ziemia w tym miejscu na pewno była tania (gotowe mieszkania juz nie bardzo), natomiast tych którzy kupili mieszkania na terenach zalewowych, to naprawdę nie rozumiem. Ludzie, sprawdzajcie co, od kogo, a przede wszystkim gdzie kupujecie, to nie będzie płaczu, że dorobek życia poszedł się...
Neonowo