46
08.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mieciu kiedyś musiał w końcu iść na emeryturę, ale Ewka też robi wrażenie ogarniętej.
KapitanSzyderca (2025.07.09)
Misia chcesz na sztuczny miód? Udajesz jakiegoś mesjasza pojednania, a z mediów nie wymieniłeś drugiej strony. Walisz konfą na kilometr. Śmiesz pisać o manipulacji, a sam próbujesz to uskutecznić. Chcesz zatrzymać manipulację i hejt? To odetnij mąteckiego od społeczeństwa i zgarnij zadymiarzy z granicy. Tymi komentarzami uwłaczasz mojemu poziomowi IQ. Hipokryto.
KapitanSzyderca (2025.07.09)
Jestem mocno za tym żeby windy były wszędzie tam gdzie ich nie ma. Znam sporo ludzi w zaawansowanym wieku którym chodzenie po schodach z 3 lub 4 piętra skutecznie utrudnia życie.....
lokator Sielanki (2025.07.09)

info

6  
  1
Punktowce na Jaśminowej również czekają na windę. Były słane nawet pisma w tej sprawie do spółdzielni.... mam nadzieję, że w tej puli pieniędzy wystarczy i na te bloki.
(2025.07.09)

info

2  
  3
Może Spółdzielnia wreszcie się zlituje i zleci miastu położenie asfaltu na uliczce przy budynku Robotnicza 230.Ciężko tam przejechać osobówką od paru lat. Właściciel budynku obok, Fitnes Club (dawny sklep Sandra) nie jest tym zainteresowany.
(2025.07.09)
Ależ bzdura, windy tam gdzie są możliwości techniczne. Już kilka lat temu sielanka ogłosiła że będą zakładać windy we WSZYSTKICH budynkach, a tam gdzie są będą modernizowane. Ten cały śmieszny plan zaczyna się od ul wigilijnej a kończy na ul brzozowej. A gdzie reszta???to jest dopiero wykluczenie i wciskanie kitu.
Zmęczony (2025.07.09)

info

5  
  2
To czemu tyle wolnych lokali użytkowych Sielanki w Śródmieściu ?
(2025.07.09)

info

6  
  0
Ile wzrośnie czynsz w Sielance po montażu windy?
(2025.07.09)

info

6  
  0
@Brzeska - Bo oni w porównaniu do ciebie pracują a nie żyją z socjali!!!!
(2025.07.09)
nawet nie ma mowy - piniendze som niezbendne na płace i premie
SM Zakrzewo.. (2025.07.09)