UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może Spółdzielnia wreszcie się zlituje i zleci miastu położenie asfaltu na uliczce przy budynku Robotnicza 230.Ciężko tam przejechać osobówką od paru lat. Właściciel budynku obok, Fitnes Club (dawny sklep Sandra) nie jest tym zainteresowany.