A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Spadek po pis - Jestem przerażony aż tak niskim poziomem twojej inteligencji.
@Brzeska - Szlachta nie pracuje, wypoczywa.
@Deng - Zgoda co do bezsensowności częstego koszenia trawników, ale liczyć to proponowałabym się nauczyć, jakie miliony?
@Spisiony naród - Tak tak, a ta unia drukuje te pieniądze i rozdaje jak Św. Mikołaj. Sieczkę na strychu ci zrobiły tefałeny i inne takie.
A dlaczego w wykazie wykonania wind nie ma budynku przy ul Bema 46.Mieszkańcy już od kilku lat o to walczą? Nie dość, że schody klatki schodowej nie pozwalają aby schodzące lub wchodzące osoby bezkolizyjnie się minęły /jeden musi zejść aby drugi mógł wejść/ to teraz nawet Zarząd Spółdzielnie nie chce wykonać windy?
Nie rozumiem wciąż 1) jak można być "fanem" jakiejkolwiek partii (jak robi dobrze -ok, jak coś spart0li - do odwołania i tyle, jak w Szwajcarii)...2) nie wiem, czy część tych geniuszy już zauważyła przez te 30 lat, ale POPiSLDPSLUW-50 to przecież jedna partia - poza nakręcaniem hejtu i ludzi na siebie w mediach masowego rażenia ich program jest przecież cały czas ten sam, socjalistyczny: zwiększanie wydatków + zwiększanie podatków. KAŻDA partia dokładnie to robiła od lat '90 do dzisiaj... - np. która to już rocznica wprowadzenia tymczasowo na rok VATu 23%? Kiedy się choć trochę przebudzicie owieczki i przestaniecie oglądać swoje ulubione TVPol$h1TVN'y, der Onety, die WP itp... aż żal patrzeć jak część tubylców daje się tak bezczelnie manipulować i ponieść fali hejtu na zwolenników niby-opozycyjnej partii... tymczasem będąc... w d... przez jednych i drugich. To już naprawdę uwłacza nawet poziomowi IQ
zapewne luksusowe windy w blokach członków zarządu i rady nadzorczej, a tymczasem w innych budynkach za krótkie kominy bez odpowiednich nasad powodujące zimą ciągi wsteczne, brak kontroli szczelnosci izolacji, brak ocieplenia cokołów wokół budynku, brak kontroli i usuwania gniazd agresywnego ptactwa -można tak wymieniać bez końca. Ktoś tu chyba ma ostro pomylone priorytety inwestycyjne.
przy bema jest wiecej zanidebanych budynkow wymagajacych interwencji i chodzi tu o znacznie tansze i plne sprawy
-miało być IQ poniżej 100 ("cenzura" portElu; ) - a jeszcze dla informacji garść prostych ekonomicznych faktów dla fanboyów politycznych idio-partyjek: 1) Polska od jakiegoś czasu w Unii jest już płatnikiem netto - czyli wpłaca więcej niż wyjmuje.2) Roczny dochód JEDNEJ z czołowych korporacji, które wypracowały sobie stare, cwane kraje Unii -np. duński Maersk czy Novo Nordisk - wynosi więcej niż mityczne dotacje Unijne na dany kraj. W Polsce ktoś (np. za pomocą partii politycznych) dba o podcinanie skrzydełek, by tu za szybko żadna globalna marka nie powstała :(. Podatki płacone w danym kraju (a nie tylko - bo to przecież miejsca pracy, kooperanci, podwykonawcy, podatki gruntowe, cła, energia... ) z kilku takich (wcale nie największych) korporacji to mniej więcej tyle, ile właśnie te śmieszne unijne dotacje. Co jest zatem mieć lepiej - unijną dotację (do której trzeba dobrać kredyt -przeważnie w Zachodnim banku, by ta kasa tam wróciła) czy własne firmy, które płacą TUTAJ większe podatki niż te dotacje? Lemingu - wybieraj. Jeśli ktoś twierdzi, że to proste dane to nieprawda - proszę zainteresujcie się, sprawdźcie sami, i nie kompromitujcie się wypisywaniem bzdur o UE-dotacjach.
Nareszcie, coś dla zwyczajnych ludzi.