Wybrany wątek opinii
To już Mietka po 50 latach prezesowania nie ma, tylko jakaś Ewka jest. Zaskoczyło mnie to. Myślałem, że Mietek jest wieczny.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Mieciu kiedyś musiał w końcu iść na emeryturę, ale Ewka też robi wrażenie ogarniętej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2