Wybrany wątek opinii

To już Mietka po 50 latach prezesowania nie ma, tylko jakaś Ewka jest. Zaskoczyło mnie to. Myślałem, że Mietek jest wieczny.
(2025.07.08)
Mieciu kiedyś musiał w końcu iść na emeryturę, ale Ewka też robi wrażenie ogarniętej.
KapitanSzyderca (2025.07.09)
Powrót do komentarzy