A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czekamy z utesknieniem na nowy ETS2 :) ale z kapci wyskoczycie ojj bedzie sie dzialo
To spróbuj przejechać ul. Szkolną. Zawieszenie do naprawy.
@Mieszkaniec123 - Trzeba było głosować za parkingiem a nie przeciw jak była ankieta. Ten blok był jedynym na osiedlu, który nie chciał parkingu. Sielanka tam powinna postawić znaki zakazujące parkowania na jezdni aby mieszkańcy i dostawcy mogli przejechać zastawioną jezdnią wewnętrzną. A poza tym wszystkie dostawczaki powinne mieć zakaz parkowania na osiedlu.
@Mieszkaniec123 - Dokładnie jak poprzedniczka pisze. Jak była ankieta kilka lat temu to tylko wasz blok nie chciał parkingu a teraz parkujecie na parkingu dla bloku 11-15.Powinni wam zakazać parkowania. Powinien powstać dodatkowy szlaban i tylko dla tych z klatek 11-15.Dla was ani jedno miejsce!!!!! Parkujcie sobie na uroczej albo obrzeżach miasta.
Nie wszyscy tam mieszkają od momentu głosowania
Tera to już tylko sielanka bydzie...