UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Punktowce na Jaśminowej również czekają na windę. Były słane nawet pisma w tej sprawie do spółdzielni.... mam nadzieję, że w tej puli pieniędzy wystarczy i na te bloki.


Anuluj