UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Misia chcesz na sztuczny miód? Udajesz jakiegoś mesjasza pojednania, a z mediów nie wymieniłeś drugiej strony. Walisz konfą na kilometr. Śmiesz pisać o manipulacji, a sam próbujesz to uskutecznić. Chcesz zatrzymać manipulację i hejt? To odetnij mąteckiego od społeczeństwa i zgarnij zadymiarzy z granicy. Tymi komentarzami uwłaczasz mojemu poziomowi IQ. Hipokryto.
KapitanSzyderca