UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może Spółdzielnia wreszcie się zlituje i zleci miastu położenie asfaltu na uliczce przy budynku Robotnicza 230.Ciężko tam przejechać osobówką od paru lat. Właściciel budynku obok, Fitnes Club (dawny sklep Sandra) nie jest tym zainteresowany.