UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ależ bzdura, windy tam gdzie są możliwości techniczne. Już kilka lat temu sielanka ogłosiła że będą zakładać windy we WSZYSTKICH budynkach, a tam gdzie są będą modernizowane. Ten cały śmieszny plan zaczyna się od ul wigilijnej a kończy na ul brzozowej. A gdzie reszta???to jest dopiero wykluczenie i wciskanie kitu.

Zmęczony

Anuluj