UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ależ bzdura, windy tam gdzie są możliwości techniczne. Już kilka lat temu sielanka ogłosiła że będą zakładać windy we WSZYSTKICH budynkach, a tam gdzie są będą modernizowane. Ten cały śmieszny plan zaczyna się od ul wigilijnej a kończy na ul brzozowej. A gdzie reszta???to jest dopiero wykluczenie i wciskanie kitu.
Zmęczony