Wybrany wątek opinii
Może Spółdzielnia wreszcie się zlituje i zleci miastu położenie asfaltu na uliczce przy budynku Robotnicza 230.Ciężko tam przejechać osobówką od paru lat. Właściciel budynku obok, Fitnes Club (dawny sklep Sandra) nie jest tym zainteresowany.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
nawet nie ma mowy - piniendze som niezbendne na płace i premie
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
To spróbuj przejechać ul. Szkolną. Zawieszenie do naprawy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1