Wybrany wątek opinii

Może Spółdzielnia wreszcie się zlituje i zleci miastu położenie asfaltu na uliczce przy budynku Robotnicza 230.Ciężko tam przejechać osobówką od paru lat. Właściciel budynku obok, Fitnes Club (dawny sklep Sandra) nie jest tym zainteresowany.
(2025.07.09)
nawet nie ma mowy - piniendze som niezbendne na płace i premie
SM Zakrzewo.. (2025.07.09)
To spróbuj przejechać ul. Szkolną. Zawieszenie do naprawy.
(2025.07.09)
Powrót do komentarzy