UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem mocno za tym żeby windy były wszędzie tam gdzie ich nie ma. Znam sporo ludzi w zaawansowanym wieku którym chodzenie po schodach z 3 lub 4 piętra skutecznie utrudnia życie.....

lokator Sielanki

Anuluj