UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem mocno za tym żeby windy były wszędzie tam gdzie ich nie ma. Znam sporo ludzi w zaawansowanym wieku którym chodzenie po schodach z 3 lub 4 piętra skutecznie utrudnia życie.....
lokator Sielanki
Jestem mocno za tym żeby windy były wszędzie tam gdzie ich nie ma. Znam sporo ludzi w zaawansowanym wieku którym chodzenie po schodach z 3 lub 4 piętra skutecznie utrudnia życie.....
lokator Sielanki