62
03.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Już raz pisałem ale powtarzam, linia 11 jest najdłuższa bo na dębice, może po to by tam z przemęczenia już zostać na wieki ?
(2025.06.03)

info

23  
  7
Owszem i ja jechałem tą 11-stką, uważam, że przystanek przy Sowie jest zupełnie wystarczający dla jadących do dworca, czy z dworca. Ta pętla do samego dworca - do likwidacji, kilkuminutowa jazda przy dworcu absurdem.
(2025.06.03)

info

42  
  2
Ja na Dębice z Zawady 11 raczej bym nie jechała bo to jednak za długa wycieczka. Ale ludzie będą korzystać z różnych przystanków. Ja będę jechała z Zawady na Bema. Nigdy nie dogodzi się wszystkim.
Ulka (2025.06.03)

info

9  
  6
Konsultacje od obiecanych zmian Nissana trwały długo, jestem wzruszony do łez z tej pracy :⁠-⁠)
(2025.06.03)

info

23  
  0
11 miała wrócić po starej trasie tak jak pisali mieszkańcy, czas ich słuchać! A właściwie zastąpiła 22 i wydłużyła jazdę, czy tak na prawdę jest to aż tak trudne do ogarnięcia ! Jak pokazaly wybory spoleczenstwo ma ograniczony limit tolerancji !
(2025.06.03)

info

29  
  1
Długo debatowali jak oszczędzać ale kosztem pasażera ! Fakt taki grafik może tylko wymyśleć i wprowadzić ktoś kto nie jeździ autobusami.
(2025.06.03)

info

30  
  4
Korekta komunikacji miejskiej miała dotyczyć zwiększenia dogodności poruszania się po mieście jego mieszkańców, a NIE szukania kolejnych oszczędności kosztem mieszkańców!!!
(2025.06.03)

info

30  
  2
Godziny odjazdów z przystanków a tych co na stronie zkm nie są jendolite, pytam sie, po co jest wirutalny rozkład jazdy jak on nie działa? Kiedys w punkcie klienta przepraszali za to i obiecali poprawić a nic nie zrobili od lat, za co biora kase? Ludzie mająróżne godziny jazdy, co za bałaga w zkm
(2025.06.03)

info

14  
  1
brak powrotu z gronowa górnego i nowodworskiej po godzinie 22.nie ma odjazdu po g.22:15 czy 22:25,wójcik umiał zrobić jednenastkę po g.22.15 a inne linie? nie ma jak wrócić z pracy, i to ma być nowy lepszy rozkład? kpina.
(2025.06.03)

info

16  
  1
przesiądziemy się wszyscy na rower, hulajnogi i samochody i wtedy z zkm beda korzystac tylko dzieci i emeryci zoabczymy kto za to zapłąci i ile wtedy bedzie ksoztował bilet aby to sie opłacało, 10-20 zł? hah zobaczycie, ja już zaczynam jeździć rowerem a wolałem zkm
(2025.06.03)

info

10  
  4