UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

11 miała wrócić po starej trasie tak jak pisali mieszkańcy, czas ich słuchać! A właściwie zastąpiła 22 i wydłużyła jazdę, czy tak na prawdę jest to aż tak trudne do ogarnięcia ! Jak pokazaly wybory spoleczenstwo ma ograniczony limit tolerancji !