UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja na Dębice z Zawady 11 raczej bym nie jechała bo to jednak za długa wycieczka. Ale ludzie będą korzystać z różnych przystanków. Ja będę jechała z Zawady na Bema. Nigdy nie dogodzi się wszystkim.
Ulka
Ja na Dębice z Zawady 11 raczej bym nie jechała bo to jednak za długa wycieczka. Ale ludzie będą korzystać z różnych przystanków. Ja będę jechała z Zawady na Bema. Nigdy nie dogodzi się wszystkim.
Ulka