UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja na Dębice z Zawady 11 raczej bym nie jechała bo to jednak za długa wycieczka. Ale ludzie będą korzystać z różnych przystanków. Ja będę jechała z Zawady na Bema. Nigdy nie dogodzi się wszystkim.

Ulka

Anuluj