UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przesiądziemy się wszyscy na rower, hulajnogi i samochody i wtedy z zkm beda korzystac tylko dzieci i emeryci zoabczymy kto za to zapłąci i ile wtedy bedzie ksoztował bilet aby to sie opłacało, 10-20 zł? hah zobaczycie, ja już zaczynam jeździć rowerem a wolałem zkm