UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przesiądziemy się wszyscy na rower, hulajnogi i samochody i wtedy z zkm beda korzystac tylko dzieci i emeryci zoabczymy kto za to zapłąci i ile wtedy bedzie ksoztował bilet aby to sie opłacało, 10-20 zł? hah zobaczycie, ja już zaczynam jeździć rowerem a wolałem zkm