UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Długo debatowali jak oszczędzać ale kosztem pasażera ! Fakt taki grafik może tylko wymyśleć i wprowadzić ktoś kto nie jeździ autobusami.


Anuluj