UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

brak powrotu z gronowa górnego i nowodworskiej po godzinie 22.nie ma odjazdu po g.22:15 czy 22:25,wójcik umiał zrobić jednenastkę po g.22.15 a inne linie? nie ma jak wrócić z pracy, i to ma być nowy lepszy rozkład? kpina.