62
03.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tutaj autobusów nie będzie ale zarząd zkm musi być. POdobnie jak z zarządem POrtu bez POrtu.... POrtu brak ale zarząd ma się dobrze..
(2025.06.03)

info

11  
  0
"Odklejonym" to trzeba być aby postrzegać komunikację miejską tylko w kategoriach dojazdu z miejsca A do miejsca B z perspektywy mieszkańca. Miasto to nie tylko miejsce, gdzie przebywają mieszkańcy. To również miejsce, które odwiedzają turyści, studenci, osoby z mniejszych miejscowości, które tylko w Elblągu mogą załatwić swoje sprawy. Taka objazdowa trasa to też dobra okazja, żeby poznać miasto jeżeli ktoś jest osobą przyjezdną np. przyjechała na studia, na oddelegowanie czy po prostu z wizytą. Przy okazji - nie zaszkodzi w komentarzach być bardziej kulturalny, wyrozumiałym i wykazać się zrozumieniem co do intencji osoby z którą konwersujemy.
Englishman (2025.06.03)
No sorry ale jak mamy dostosowywać autobusy do jakieś firmy meblowej po za miastem i wszystko kosztem pasażerów całego elbląga oraz przyjezdnych to może niech taki ekscelencja wójcik wprowadzi autobus pracowniczy dla swoich pracowników ! Nie stać go ?
vxv7 (2025.06.03)

info

17  
  6
@Englishman - Co wy tam palicie ? Wyprodukowanie tych kilku słodko okrągłych zdań jasno wskazuje na intencje twórcy. (że puknął te prozę dla jaj ). Nie zmienia to jednak faktu, że są momenty wzruszajace jak wskazanie możliwości zwiedzania miasta przez studentów czy osób z mniejszych miejscowości. Takie opinie otwierają oczy niedowiarkom.
(2025.06.03)
JESZCZE RAZ MOŻE DOTRZE ? Długo debatowali jak oszczędzać ale kosztem pasażera ! Fakt taki grafik może tylko wymyśleć i wprowadzić ktoś kto nie jeździ autobusami. Konsultacje od obiecanych zmian Nissana trwały długo, jestem wzruszony do łez z tej pracy :⁠-⁠)
vxv7 (2025.06.03)

info

10  
  2
A ja myślałem że toure the konstytucja:-)
Hmm (2025.06.03)

info

3  
  0
Stagniewo jest skazane na 11.Niby dużo godzin do wyboru, ale tylko na cmentarz. Godziny nie są ustawione pod dzieci dojeżdzające i wracające ze szkoły. Wszystkie kursy powinny dojeżdzać do Stagniewa. To są tylko 3 przystanki, a autobus i tak stoi na cmentarzu. Mieszkańcy Stagniewa proszą o zwiększenie godzin kursów !!!!!
(2025.06.03)

info

12  
  4
Po co tyle autobusów ZKM, wystarczy jeden nr. np 11 i niech jeździ po całym mieście od klatki do klatki, darmowa wycieczka (dla emerytów) po całym Elblągu.
elblążanin48 (2025.06.03)

info

14  
  3
autobus 11 powinien jeżdzić starą trasą płk dąbka hetmańska grunwaldzka mickiewicza bema a nie krążyć i wydłużać trasę bardzo żle pomyślane
(2025.06.03)

info

18  
  3
Nikt nie bierze pod uwagę że zamknięty most w Nowakowie opóźni Autobus, a młodzi Ludzie i Starsi na czas chcą dojechać, oprócz tego aby z rybną dojechać na cmentarz trzeba kupić dwa bilety ze względu na to że bilet jest ważny 60 min a dojazd długa linia na cmentarz jest prawie 80 min.
Rafał 20 (2025.06.03)

info

13  
  2