UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Owszem i ja jechałem tą 11-stką, uważam, że przystanek przy Sowie jest zupełnie wystarczający dla jadących do dworca, czy z dworca. Ta pętla do samego dworca - do likwidacji, kilkuminutowa jazda przy dworcu absurdem.