UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już raz pisałem ale powtarzam, linia 11 jest najdłuższa bo na dębice, może po to by tam z przemęczenia już zostać na wieki ?
Już raz pisałem ale powtarzam, linia 11 jest najdłuższa bo na dębice, może po to by tam z przemęczenia już zostać na wieki ?