UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Owszem i ja jechałem tą 11-stką, uważam, że przystanek przy Sowie jest zupełnie wystarczający dla jadących do dworca, czy z dworca. Ta pętla do samego dworca - do likwidacji, kilkuminutowa jazda przy dworcu absurdem.