UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Korekta komunikacji miejskiej miała dotyczyć zwiększenia dogodności poruszania się po mieście jego mieszkańców, a NIE szukania kolejnych oszczędności kosztem mieszkańców!!!


Anuluj