UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Korekta komunikacji miejskiej miała dotyczyć zwiększenia dogodności poruszania się po mieście jego mieszkańców, a NIE szukania kolejnych oszczędności kosztem mieszkańców!!!
Korekta komunikacji miejskiej miała dotyczyć zwiększenia dogodności poruszania się po mieście jego mieszkańców, a NIE szukania kolejnych oszczędności kosztem mieszkańców!!!