A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@wojak - Jednym słowem jestes szpion!
Ale w czym problem ?
@Ciekawski - miały być dwie kadencje i zmiana, a ten siedzi na stołku od 14 lat. Ktoś wie dlaczego?
Przez te helikoptery kury przestały mi się nieść i pszczoły zrobiły się leniwe !
Szczerze to nie wiem co gorsze, czy to żeby oni mieli wywozić złoto na Węgry, czy to że jak wygra Trzask, to Tusk odda polskie złoto do Banku Europy przyjmując EURO.
bardzo dobrze, ostatnio nawet pierdzacy samolocik jakos ucichl, oby na stale a nie tylko do poprawy pogody
I rozpoczęta budowa na rogu Starego Rynku i Wigilijnej. Nie rozumiem czegoś, poprzednik był wielkim szkodnikiem i takiego samego wybrali elbląscy nienormalni, widać że nie chcą zmian. Z bólem serca stwierdzam, że Elbląg to stan umysłu niestety.
Sikorski i Tusk opętani nienawiścią do rosjan? :D Rosjan nie można lubić, ale to twój pis od dekady straszy rosją, niemcami i złą UE. A teraz proszę jak zwrot sytuacji :D wy tam w centrali propagandy ustalacie co jest obecnie na topie w komentarzach, czy dali wam wolną rękę w pisaniu komentarzy?