UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sikorski i Tusk opętani nienawiścią do rosjan? :D Rosjan nie można lubić, ale to twój pis od dekady straszy rosją, niemcami i złą UE. A teraz proszę jak zwrot sytuacji :D wy tam w centrali propagandy ustalacie co jest obecnie na topie w komentarzach, czy dali wam wolną rękę w pisaniu komentarzy?
Ploterek