78
15.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Deunizacja - Wolisz wojnę z ruskimi w Polandzie? Odradzam, ruskie nie potrafią zdobywać, potrafią tylko obracać w gruzy wszystko na swojej drodze.
Nie-e (2025.05.15)
Bo do takich rzeczy jest co innego. Teraz widać jak jeden z myśliwców z Malborka lata nad Litwą...
PyrPyr (2025.05.15)
"Bracia Rosjanie, zapomniałeś" - obejrzyj ten filmik i znajdź tam słowo "bracia". Nie znajdziesz więc po co powielasz kłamstwa i bzdury. Łatwo sprawdzić.
(2025.05.15)
@Deunizacja - Nie będziesz mi mówi na kogo głosować!!!!!
(2025.05.15)
@Leon. - A z głową to u ciebie w porządku?
Viper (2025.05.15)
Cezary „Trotyl” Gmyz @cezarygmyz Brawo @Cenckiewicz. Prawomocne zwycięstwo w długoletniej walce z TW Bolkiem. Wczoraj sąd wydał wyrok na mocy, którego LW ma zakaz informowania, że Profesor dokonał sfałszowania (podrobienia lub przerobienia) dokumentów dotyczących tajnego współpracownika SB o pseudonimie „Bolek”, znajdujących się w IPN; ● LW ma Cenckiewicza przeprosić, w terminie 7 dni na FB i TT (X) poprzez opublikowanie oświadczenia o treści: Lech Wałęsa przeprasza Sławomira Cenckiewicza za nieprawdziwe zarzuty dotyczące sfałszowania dokumentów TW Bolek Przepraszam Sławomira Cenckiewicza za rozpowszechnianie przeze mnie nieprawdziwych i naruszających dobre imię informacji, że dokonał sfałszowania dokumentów dotyczących tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa PRL o pseudonimie „Bolek”, będących w dyspozycji Instytutu Pamięci Narodowej. Powyższe oświadczenie publikowane jest w wyniku przegranego procesu. Lech Wałęsa; - oświadczenie ma być własnoręcznie podpisane przez LW + ma być publikowane przez okres 1 miesiąca i na FB i na TT (X) - w ostatnim przypadku LW ma założyć konto na X; LW ma zapłacić w ciągu 14 dni 30.000,00 zł na rzecz Fundacji im. O.Damiana de Veuster; ▪︎Wyrok jest prawomocny (biegną zatem terminy na jego wykonanie), ale hipotetycznie istnieje możliwość jego zaskarżenia do Sądu Najwyższego. 10:18 AM · 15 maj 2025
' (2025.05.15)
jakiLos spotkałbyPolaków odmawiającychWalki w obronieKrainyU, gdybyGB jakoPrezydent zdołał karęŚmierci dlaDezerterów do prawaWcisnąć, a potem: jeśli nawet nie on, ale jegoNastępca wysłałbyPolaków bronićKrainyU. JakiLos spotkałbyPolaków odmawiającychWalki w jakiejkolwiek nie naszejWojnie?SzczęśćBoże czyKula wŁeb dlaPacyfistów?
??? (2025.05.15)

info

1  
  4
Alfons Jaruś też jest.. piszę o facecie z Ina...
(2025.05.15)

info

2  
  0
Nie można się dostać na teren aeroklubu, główna brama jest strzeżona przez wojskowych z karabinami w ręku - pisze do nas jeden z Czytelników. Zawsze są tacy niesforni i ciekawscy, którzy wszędzie chcą wejść, tak, jak za Komuny i są zdziwieni, że nie wszędzie można. szczególnie na teren wojskowy. Trochę wyrozumiałości w obecnych czasach nie zaszkodzi. Ja raczej chciałbym się dowiedzieć od Portelu kiedy skonczy się ta szopka Państwa Majkowskich z łąką na Placu Konstytucji i drugi wesołek - własciciel lokalu zabitego od paru lat deskami na 1 Maja 2.Ta niemoc władz Miasta jest bardziej denerwująca niż problem osoby, która za wszelką cenę i nie wiemy po co chce wejść na teren Lotniska
(2025.05.15)
@Jack Strong - Weź może popatrz na mapę i sprawdź gdzie Białoruś, a gdzie Elbląg i Braniewo, a potem pisz głupoty.
KapitanSzyderca (2025.05.15)