A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Deunizacja - Wolisz wojnę z ruskimi w Polandzie? Odradzam, ruskie nie potrafią zdobywać, potrafią tylko obracać w gruzy wszystko na swojej drodze.
Bo do takich rzeczy jest co innego. Teraz widać jak jeden z myśliwców z Malborka lata nad Litwą...
"Bracia Rosjanie, zapomniałeś" - obejrzyj ten filmik i znajdź tam słowo "bracia". Nie znajdziesz więc po co powielasz kłamstwa i bzdury. Łatwo sprawdzić.
@Deunizacja - Nie będziesz mi mówi na kogo głosować!!!!!
@Leon. - A z głową to u ciebie w porządku?
Cezary „Trotyl” Gmyz @cezarygmyz
Brawo @Cenckiewicz.
Prawomocne zwycięstwo w długoletniej walce z TW Bolkiem.
Wczoraj sąd wydał wyrok na mocy, którego LW ma zakaz informowania, że Profesor dokonał sfałszowania (podrobienia lub przerobienia) dokumentów dotyczących tajnego współpracownika SB o pseudonimie „Bolek”, znajdujących się w IPN;
● LW ma Cenckiewicza przeprosić, w terminie 7 dni na FB i TT (X) poprzez opublikowanie oświadczenia o treści:
Lech Wałęsa przeprasza Sławomira Cenckiewicza za nieprawdziwe zarzuty dotyczące sfałszowania dokumentów TW Bolek Przepraszam Sławomira Cenckiewicza za rozpowszechnianie przeze mnie nieprawdziwych i naruszających dobre imię informacji, że dokonał sfałszowania dokumentów dotyczących tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa PRL o pseudonimie „Bolek”, będących w dyspozycji Instytutu Pamięci Narodowej. Powyższe oświadczenie publikowane jest w wyniku przegranego procesu. Lech Wałęsa;
- oświadczenie ma być własnoręcznie podpisane przez LW + ma być publikowane przez okres 1 miesiąca i na FB i na TT (X)
- w ostatnim przypadku LW ma założyć konto na X; LW ma zapłacić w ciągu 14 dni 30.000,00 zł na rzecz Fundacji im. O.Damiana de Veuster;
▪︎Wyrok jest prawomocny (biegną zatem terminy na jego wykonanie), ale hipotetycznie istnieje możliwość jego zaskarżenia do Sądu Najwyższego.
10:18 AM · 15 maj 2025
jakiLos spotkałbyPolaków odmawiającychWalki w obronieKrainyU, gdybyGB jakoPrezydent zdołał karęŚmierci dlaDezerterów do prawaWcisnąć, a potem: jeśli nawet nie on, ale jegoNastępca wysłałbyPolaków bronićKrainyU. JakiLos spotkałbyPolaków odmawiającychWalki w jakiejkolwiek nie naszejWojnie?SzczęśćBoże czyKula wŁeb dlaPacyfistów?
Alfons Jaruś też jest.. piszę o facecie z Ina...
Nie można się dostać na teren aeroklubu, główna brama jest strzeżona przez wojskowych z karabinami w ręku - pisze do nas jeden z Czytelników. Zawsze są tacy niesforni i ciekawscy, którzy wszędzie chcą wejść, tak, jak za Komuny i są zdziwieni, że nie wszędzie można. szczególnie na teren wojskowy. Trochę wyrozumiałości w obecnych czasach nie zaszkodzi.
Ja raczej chciałbym się dowiedzieć od Portelu kiedy skonczy się ta szopka Państwa Majkowskich z łąką na Placu Konstytucji i drugi wesołek - własciciel lokalu zabitego od paru lat deskami na 1 Maja 2.Ta niemoc władz Miasta jest bardziej denerwująca niż problem osoby, która za wszelką cenę i nie wiemy po co chce wejść na teren Lotniska
@Jack Strong - Weź może popatrz na mapę i sprawdź gdzie Białoruś, a gdzie Elbląg i Braniewo, a potem pisz głupoty.