A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Taka prawda.. - Wania, czcionka ci się zepsuła....
I nie, obywatel nie ma prawa wiedzieć i nikt obywatela nie będzie informował, w jakim celu jest tam wojsko. Skoro jest, tzn że dostało rozkaz i coś robi, a cywilowi nic do tego, możesz przyjść popatrzeć i tyle w temacie. Jeszcze może obywatel ma prawo wglądu w rozkazy dzienne dowództwa? Komuna się skończyła towarzyszu, wracaj do wycieczek na rynek po rzodkiewkę.
w programieGB pomysł w stylu najdzikszegoKapitalizmu:państwoNie prowadzi działalnościGospodarczej !
Jakie byłyby skutkiLikwidacji działalnościGospodarczej państwaPolskiego? CzyWpadłyby one w ręce wielkiegoKapitału zZagranicy?
KtoPrzejąłby 397podmiotów z udziałem SkarbuPaństwa? CzyGB znaChętnych?
Kto chciałbyPuścić NaródPolski w skarpetkach? Gdy rozwieje się pył z gaśnicyProszkowej czy obudzimy się bez setekPodmiotów państwowejGospodarki i w czyichOne będąPortfelach?
@Deunizacja - PO pcha do wojny?a może pis? Ogarni się nie manipuluj opinią.
Wyglada na to ze wiekszosc chce wojny. To nic innego jak dobra zabawa, prawda?. Najwnosc nie zna granic.
Kto pokrywa koszty paliwa tego helikoptera? Widać jak lata kilka, kilkanaście razy w ciągu dnia... ktoś ma wiedzę po co i na co?
Dobre - miejmy nadzieje że nie.
Szkoda, że głupota nie boli może zacząłbyś się leczyć. Słyszałeś o wywiadzie elektronicznym? Satelitach? Myślisz, że "szpiedzy" pchają się w miejsca gdzie mogą być łatwo "zweryfikowani"? Słów już brak na ciemnotę niewolników...