UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I rozpoczęta budowa na rogu Starego Rynku i Wigilijnej. Nie rozumiem czegoś, poprzednik był wielkim szkodnikiem i takiego samego wybrali elbląscy nienormalni, widać że nie chcą zmian. Z bólem serca stwierdzam, że Elbląg to stan umysłu niestety.
Ędward Ącki