UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I rozpoczęta budowa na rogu Starego Rynku i Wigilijnej. Nie rozumiem czegoś, poprzednik był wielkim szkodnikiem i takiego samego wybrali elbląscy nienormalni, widać że nie chcą zmian. Z bólem serca stwierdzam, że Elbląg to stan umysłu niestety.

Ędward Ącki

Anuluj