UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I rozpoczęta budowa na rogu Starego Rynku i Wigilijnej. Nie rozumiem czegoś, poprzednik był wielkim szkodnikiem i takiego samego wybrali elbląscy nienormalni, widać że nie chcą zmian. Z bólem serca stwierdzam, że Elbląg to stan umysłu niestety.
Ędward Ącki