UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sikorski i Tusk opętani nienawiścią do rosjan? :D Rosjan nie można lubić, ale to twój pis od dekady straszy rosją, niemcami i złą UE. A teraz proszę jak zwrot sytuacji :D wy tam w centrali propagandy ustalacie co jest obecnie na topie w komentarzach, czy dali wam wolną rękę w pisaniu komentarzy?
Ploterek