Wybrany wątek opinii
Po co pisać o tym. Ruskich szpiegów cała masa (nawet partie polityczne, telewizja) i jeszcze artykuły. Po co?
Do moderacji
Odpowiedz
47
9
Ale chyba ludzie zwłaszcza z Elbląga mają prawo wiedzieć co robi tam wojsko czy nie ?
Do moderacji
Odpowiedz
9
42
nie, nie mają prawa, bo nie wiadomo jacy to ludzie, wśród ludzi mogę być szpiedzy
Do moderacji
Odpowiedz
13
6
Aha, czyli rozumiem że rzeczy mają się dziać za naszymi plecami, a my mamy siedzieć cicho. Obywatel ma prawo wiedzieć w jakim celu wojsko tam stacjonuje. Trochę dziwne ruchy że strony wojska. Czym bardziej ukrywają informacje odnośnie swojej obecnosci w tym miejscu tym więcej ludzi będzie podejrzewało coś złego.
A szpiedzy zawsze byli. Jeżeli chcieli sie dowiedzieć to zapewne już wszystko wiedzą. To nie jest utajniona podziemna baza, aby mieli tego się nie dowiedzieć.
Do moderacji
Odpowiedz
9
13
sam sobie lajki dajesz, ciekawe co Ty za jeden.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Dokładnie 😹
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Najlepiej udawać, że się niczego nie widzi i że wszystko ok😡nie jest ok bo i obecny rzad pcha się do wojny i to ze zdwojoną siłą. Sikorski i tusk są opętani nienawiścią do Rosjan I za chwilę będziemy naprawdę w czarnej du.. e
Do moderacji
Odpowiedz
8
13
Chyba ukraińscy
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Sikorski i Tusk opętani nienawiścią do rosjan? :D Rosjan nie można lubić, ale to twój pis od dekady straszy rosją, niemcami i złą UE. A teraz proszę jak zwrot sytuacji :D wy tam w centrali propagandy ustalacie co jest obecnie na topie w komentarzach, czy dali wam wolną rękę w pisaniu komentarzy?
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
I nie, obywatel nie ma prawa wiedzieć i nikt obywatela nie będzie informował, w jakim celu jest tam wojsko. Skoro jest, tzn że dostało rozkaz i coś robi, a cywilowi nic do tego, możesz przyjść popatrzeć i tyle w temacie. Jeszcze może obywatel ma prawo wglądu w rozkazy dzienne dowództwa? Komuna się skończyła towarzyszu, wracaj do wycieczek na rynek po rzodkiewkę.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Szkoda, że głupota nie boli może zacząłbyś się leczyć. Słyszałeś o wywiadzie elektronicznym? Satelitach? Myślisz, że "szpiedzy" pchają się w miejsca gdzie mogą być łatwo "zweryfikowani"? Słów już brak na ciemnotę niewolników...
Do moderacji
Odpowiedz
1
1