Wybrany wątek opinii

Po co pisać o tym. Ruskich szpiegów cała masa (nawet partie polityczne, telewizja) i jeszcze artykuły. Po co?
(2025.05.15)
Ale chyba ludzie zwłaszcza z Elbląga mają prawo wiedzieć co robi tam wojsko czy nie ?
(2025.05.15)
nie, nie mają prawa, bo nie wiadomo jacy to ludzie, wśród ludzi mogę być szpiedzy
(2025.05.15)
Aha, czyli rozumiem że rzeczy mają się dziać za naszymi plecami, a my mamy siedzieć cicho. Obywatel ma prawo wiedzieć w jakim celu wojsko tam stacjonuje. Trochę dziwne ruchy że strony wojska. Czym bardziej ukrywają informacje odnośnie swojej obecnosci w tym miejscu tym więcej ludzi będzie podejrzewało coś złego. A szpiedzy zawsze byli. Jeżeli chcieli sie dowiedzieć to zapewne już wszystko wiedzą. To nie jest utajniona podziemna baza, aby mieli tego się nie dowiedzieć.
(2025.05.15)
sam sobie lajki dajesz, ciekawe co Ty za jeden.
(2025.05.15)
Dokładnie 😹
(2025.05.15)
Najlepiej udawać, że się niczego nie widzi i że wszystko ok😡nie jest ok bo i obecny rzad pcha się do wojny i to ze zdwojoną siłą. Sikorski i tusk są opętani nienawiścią do Rosjan I za chwilę będziemy naprawdę w czarnej du.. e
(2025.05.15)
Chyba ukraińscy
(2025.05.15)
W Polsce nie potrzeba szpiegów
Mamy pisiorów (2025.05.15)
Sikorski i Tusk opętani nienawiścią do rosjan? :D Rosjan nie można lubić, ale to twój pis od dekady straszy rosją, niemcami i złą UE. A teraz proszę jak zwrot sytuacji :D wy tam w centrali propagandy ustalacie co jest obecnie na topie w komentarzach, czy dali wam wolną rękę w pisaniu komentarzy?
Ploterek (2025.05.16)
I nie, obywatel nie ma prawa wiedzieć i nikt obywatela nie będzie informował, w jakim celu jest tam wojsko. Skoro jest, tzn że dostało rozkaz i coś robi, a cywilowi nic do tego, możesz przyjść popatrzeć i tyle w temacie. Jeszcze może obywatel ma prawo wglądu w rozkazy dzienne dowództwa? Komuna się skończyła towarzyszu, wracaj do wycieczek na rynek po rzodkiewkę.
Ploterek (2025.05.16)
Szkoda, że głupota nie boli może zacząłbyś się leczyć. Słyszałeś o wywiadzie elektronicznym? Satelitach? Myślisz, że "szpiedzy" pchają się w miejsca gdzie mogą być łatwo "zweryfikowani"? Słów już brak na ciemnotę niewolników...
Lajek (2025.05.16)
Powrót do komentarzy