UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczerze to nie wiem co gorsze, czy to żeby oni mieli wywozić złoto na Węgry, czy to że jak wygra Trzask, to Tusk odda polskie złoto do Banku Europy przyjmując EURO.


Anuluj