Wybrany wątek opinii
Hah własnie miałem pisac do was żebyscie sie zainteresowali czy to jakieś ćwiczenia czy reglarne patrole. Od jakiegoś czasu we wczesnych godzinach porannych startuje ten śmigłowiec i leci w stronę braniewa, wraca w połowie dnia albo pod wieczór.
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
@wojak - może jeszcze do wiadomości publicznej podać rozkład lotów..... ludzie ogranijcie się
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
@wojak - Latają po tani alkohol.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@wojak - Jednym słowem jestes szpion!
Do moderacji
Odpowiedz
3
2