Wybrany wątek opinii

Może pismani wywożą złoto na Węgry
(2025.05.15)
Szczerze to nie wiem co gorsze, czy to żeby oni mieli wywozić złoto na Węgry, czy to że jak wygra Trzask, to Tusk odda polskie złoto do Banku Europy przyjmując EURO.
(2025.05.15)
Dobre - miejmy nadzieje że nie.
Polak mały (2025.05.16)
Powrót do komentarzy