89
05.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Stoi, bo jest wujowo zorganizowana i nieskoordynowana. Ale nawet wtedy przejechanie jej to jest 15 minut. Bez przesady. Porządnego korka chyba nie widzieliscie... ,
dokomentowania (2025.05.06)
@TRUMP - Kiepskie lokalizacje ale jestem za !!! i powinno być wybudowane piorunem.....
Antonis (2025.05.06)
Tak... jak na urzędzie wśród "swoich" coś skręcisz - pomyłka. :-)... to nie podpisywali głupcy. Nic nie jest bezinteresowne poza miłością. Most Unijny bez drogi rowerowej i dalej. to też błąd ?
Antonis (2025.05.06)
@Jawamwojtaniewybierałem - Powstrzymywać już nie można bo droga potrzebna. Co do..... to już nie odleci bo zasiedział się od dawna. W dodatku może urosnąć w siłę kiedy T. wygra bo kandydata N. haka szukają taki to sposób na "niepomyślną" demokrację, który z PRL pamiętają niektórzy jeszcze :-(
Antonis (2025.05.06)
" i dalej auta jadą ulicą Chrobrego lub Sybiraków i Marymoncką. " A jezdziles tam, czy znasz te ulice tylko z opowieści? Sybiraków jest wąska, dwa TIRy się nie miną. Rondo na Kościuszki się zakorkuje, skręt z Marymonckiej w Kościuszki juz teraz wymaga czasami dużej cierpliwości. Wszyscy i tak spotkają się na rondzie przy szpitalu. Dzisiaj po 15.30 jechałem Bema w kierunku Łęczyckiej. Bema przejechałem bez żadnych opóźnień, korek, a właściwie spowolnienie ruchu jest na odcinku od Saperów do ronda przy wojsku. Może tu należy szukać rozwiązania? Jest miejsce na buspas jakby co. Generalnie światła na Saperów blokują ruch.
(2025.05.06)
Krzyk i robienie zadymy, to jedyny cel w/w artykułu. Budować, gdyż czas nagli a sprawa nie posuwa się do przodu. Demokracja ma to do siebie, że są różne głosy. Jednak obecnie w większości mieszkańców jest za tym by budować.
Kondek (2025.05.06)

info

2  
  2
Oczywiście, że ruch samochodowy będzie slyszalny w lesie. Bazantarnia jest dobrem, ktorym wladze chwalą się na zewnątrz promując miasto, a sami chcą zniszczyć swoimi nieudolnymi decyzjami. Wierzę, że mieszkańcy nie pozwolą na to.
(2025.05.06)

info

2  
  0
Tylko ruszcie bażantarnie a wyjedziecie na taczkach szybciej niz wam sie wydaje.
Zoffia (2025.05.07)

info

1  
  1
Najlepsza opcja to trasa W3 czyli ostatnia. Powiększa teren miasta i stworzy taką lokalną obwodnice. Ponadto jest najtańsza. Najlepiej pasuje też na mapie
Banan (2025.08.06)

info

0  
  0