A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Stoi, bo jest wujowo zorganizowana i nieskoordynowana. Ale nawet wtedy przejechanie jej to jest 15 minut. Bez przesady. Porządnego korka chyba nie widzieliscie... ,
@TRUMP - Kiepskie lokalizacje ale jestem za !!! i powinno być wybudowane piorunem.....
Tak... jak na urzędzie wśród "swoich" coś skręcisz - pomyłka. :-)... to nie podpisywali głupcy. Nic nie jest bezinteresowne poza miłością. Most Unijny bez drogi rowerowej i dalej. to też błąd ?
@Jawamwojtaniewybierałem - Powstrzymywać już nie można bo droga potrzebna. Co do..... to już nie odleci bo zasiedział się od dawna. W dodatku może urosnąć w siłę kiedy T. wygra bo kandydata N. haka szukają taki to sposób na "niepomyślną" demokrację, który z PRL pamiętają niektórzy jeszcze :-(
" i dalej auta jadą ulicą Chrobrego lub Sybiraków i Marymoncką. " A jezdziles tam, czy znasz te ulice tylko z opowieści? Sybiraków jest wąska, dwa TIRy się nie miną. Rondo na Kościuszki się zakorkuje, skręt z Marymonckiej w Kościuszki juz teraz wymaga czasami dużej cierpliwości. Wszyscy i tak spotkają się na rondzie przy szpitalu. Dzisiaj po 15.30 jechałem Bema w kierunku Łęczyckiej. Bema przejechałem bez żadnych opóźnień, korek, a właściwie spowolnienie ruchu jest na odcinku od Saperów do ronda przy wojsku. Może tu należy szukać rozwiązania? Jest miejsce na buspas jakby co. Generalnie światła na Saperów blokują ruch.
Krzyk i robienie zadymy, to jedyny cel w/w artykułu. Budować, gdyż czas nagli a sprawa nie posuwa się do przodu. Demokracja ma to do siebie, że są różne głosy. Jednak obecnie w większości mieszkańców jest za tym by budować.
Oczywiście, że ruch samochodowy będzie slyszalny w lesie. Bazantarnia jest dobrem, ktorym wladze chwalą się na zewnątrz promując miasto, a sami chcą zniszczyć swoimi nieudolnymi decyzjami. Wierzę, że mieszkańcy nie pozwolą na to.
Tylko ruszcie bażantarnie a wyjedziecie na taczkach szybciej niz wam sie wydaje.
Najlepsza opcja to trasa W3 czyli ostatnia. Powiększa teren miasta i stworzy taką lokalną obwodnice. Ponadto jest najtańsza. Najlepiej pasuje też na mapie