UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stoi, bo jest wujowo zorganizowana i nieskoordynowana. Ale nawet wtedy przejechanie jej to jest 15 minut. Bez przesady. Porządnego korka chyba nie widzieliscie... ,

dokomentowania

Anuluj