UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stoi, bo jest wujowo zorganizowana i nieskoordynowana. Ale nawet wtedy przejechanie jej to jest 15 minut. Bez przesady. Porządnego korka chyba nie widzieliscie... ,
dokomentowania
Stoi, bo jest wujowo zorganizowana i nieskoordynowana. Ale nawet wtedy przejechanie jej to jest 15 minut. Bez przesady. Porządnego korka chyba nie widzieliscie... ,
dokomentowania