UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście, że ruch samochodowy będzie slyszalny w lesie. Bazantarnia jest dobrem, ktorym wladze chwalą się na zewnątrz promując miasto, a sami chcą zniszczyć swoimi nieudolnymi decyzjami. Wierzę, że mieszkańcy nie pozwolą na to.