UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jawamwojtaniewybierałem - Powstrzymywać już nie można bo droga potrzebna. Co do..... to już nie odleci bo zasiedział się od dawna. W dodatku może urosnąć w siłę kiedy T. wygra bo kandydata N. haka szukają taki to sposób na "niepomyślną" demokrację, który z PRL pamiętają niektórzy jeszcze :-(
Antonis