UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" i dalej auta jadą ulicą Chrobrego lub Sybiraków i Marymoncką. " A jezdziles tam, czy znasz te ulice tylko z opowieści? Sybiraków jest wąska, dwa TIRy się nie miną. Rondo na Kościuszki się zakorkuje, skręt z Marymonckiej w Kościuszki juz teraz wymaga czasami dużej cierpliwości. Wszyscy i tak spotkają się na rondzie przy szpitalu. Dzisiaj po 15.30 jechałem Bema w kierunku Łęczyckiej. Bema przejechałem bez żadnych opóźnień, korek, a właściwie spowolnienie ruchu jest na odcinku od Saperów do ronda przy wojsku. Może tu należy szukać rozwiązania? Jest miejsce na buspas jakby co. Generalnie światła na Saperów blokują ruch.