UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście, że ruch samochodowy będzie slyszalny w lesie. Bazantarnia jest dobrem, ktorym wladze chwalą się na zewnątrz promując miasto, a sami chcą zniszczyć swoimi nieudolnymi decyzjami. Wierzę, że mieszkańcy nie pozwolą na to.


Anuluj