UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście, że ruch samochodowy będzie slyszalny w lesie. Bazantarnia jest dobrem, ktorym wladze chwalą się na zewnątrz promując miasto, a sami chcą zniszczyć swoimi nieudolnymi decyzjami. Wierzę, że mieszkańcy nie pozwolą na to.