Wybrany wątek opinii

A co NOWY ELBLĄG myśli o koncepcji tak jak sobie życzą pomijającej całkowicie okolice Bażantarni ? Jedziemy ulicą Wschodnią, ale tylko ok 200 - 300 metrów i za istniejącymi budynkami socjalnymi skręcamy w lewo na nieużytki i tu Obwodnica rozdziela się 1/ na ulicę Działkową którą dojeżdżamy do przyszłego ronda Działkowa / 13 Pułku / Kościuszki 2/ druga nitka nieużytkami / łąkami dochodzi obok parkingu przy Górze Chrobrego i dalej auta jadą ulicą Chrobrego lub Sybiraków i Marymoncką. Bażantarnia ocalona,
(2025.05.05)
Jezeli obwodnica bedzie szerokim objazdem, a nie szybsza droga dotarcia, to nikt nie bedzie tym jezdzil.
(2025.05.06)
" i dalej auta jadą ulicą Chrobrego lub Sybiraków i Marymoncką. " A jezdziles tam, czy znasz te ulice tylko z opowieści? Sybiraków jest wąska, dwa TIRy się nie miną. Rondo na Kościuszki się zakorkuje, skręt z Marymonckiej w Kościuszki juz teraz wymaga czasami dużej cierpliwości. Wszyscy i tak spotkają się na rondzie przy szpitalu. Dzisiaj po 15.30 jechałem Bema w kierunku Łęczyckiej. Bema przejechałem bez żadnych opóźnień, korek, a właściwie spowolnienie ruchu jest na odcinku od Saperów do ronda przy wojsku. Może tu należy szukać rozwiązania? Jest miejsce na buspas jakby co. Generalnie światła na Saperów blokują ruch.
(2025.05.06)
Powrót do komentarzy