81
01.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bida
wąsik (2025.04.28)

info

4  
  0
To źle, że władza nie organizuje pochodu w dniu 1 maja. Powinien być i to zorganizowany na wzór amerykański. Orkiestra przebierańcy tancerki itd. Ludzie pracy razem z rodzinami mieli by zasłużoną atrakcję majową. Ale się nie da. Pomyleńcy polityczni wszystko zniszczą. Za to 3 maja będą ponuro świętować klęskę i tragiczne skutki tamtego wydarzenia, które pokazało jak powalonym zwaśnionym i durnym jesteśmy narodem - i trwa to do dnia dzisiejszego.
Czy (2025.04.28)

info

4  
  3
@aregvdtbtrhb - Ale Dni Elbląga są w CZERWCU.
Ploterek (2025.04.28)
i tak Janusze i Grażynki pojadom swoim. paserratti gdzieś, postoją w korku 3-4 godzinki, potem pofurwujom szukając gdzie zaparkować, postojom w kolejce po frytki smażone na 10 oleju i wrucom szczęśliwi bo znowu korku postojom
hbvx (2025.04.28)
Rejsy na przekop są z Gdyni. Kup statek, zorganizuj rejsy na przekop i zobaczymy jak szybko pójdziesz z torbami.
(2025.04.28)
Jak nie foodtrucki to jarmarki. W tym urzędzie to chyba nikomu nie chce się wymyślać niczego ambitnego. Kindziuk za 100 zł, porcja frytek za 25 i tradycyjna pajda chleba ze smalcem. Słabo.
(2025.04.28)

info

6  
  2
Będzie darmowa telekomunikacja i Prince polo :) może Rafał przyjedzie, będzie rozdawał.
R, t (2025.04.28)
Matka Rafała Trzaskowskiego, Teresa Trzaskowska była Tajnym Współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa PRL o ps. Justyna. Pierwsza teściowa Teresy Trzaskowskiej była kapitanem UB, teść - pułkownikiem Ludowego Wojska Polskiego, a inni z bliskich mieli działać na wysokich szczeblach PZPR. ▪︎Trzaskowski robi to samo co jego przodkowie. Zobacz kogo zatrudnia w Urzędzie m. st. Warszawa: m. in. Jolanta Lange TW SB Panna inwigilowała ks. Blachnickiego? ppor. Milicji Obywatelskiej Ewę Gawor - była w Departamencie PESEL MSW w latach 1979-1990, a w 1988 r. miała ukończyć Wyższą Szkołę Oficerską im. Feliksa Dzierżyńskiego w Legionowie ? Z ulicy Prezydenta Polski i Warszawy prof. Lecha Kaczyńskiego zrobił ulicę Armii Ludowej mimo, że obiecał, że będzie ulica Lecha Kaczyńskiego?
., (2025.04.28)
"Pismani czerpią garściami z niemieckich wzorców z lat 30tych" - pismani od prawie półtora roku nie rządzą więc może zajmij się obecnymi nieudacznikami co powinni się wziąć za gospodarkę a tylko focie w Watykanie sobie strzelają, nieudaczniki. Kiedy się wezmą za konkrety, obietnice? Jak widzę to największym konkretem to teraz jest jechanie po PIS, tylko kiedy w końcu zacznie być coraz lepiej, jak obiecywali? Bo na razie robi się coraz gorzej. A lemingi na forach tylko jedna śpiewka.
(2025.04.28)
Tak będzie. W doopie.
(2025.04.28)