A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Katole są tak nauczeni - A ty widać nieuleczalny.
W najówkę ma być 27 stopni, ! Maja 9,2 Maja 9,3 Maja 9 = 27
@., - Radzę zmienić lekarza.
@Tylko grzecznie pytam - Ten bajzel po drugiej stronie Bulwaru to długo tam będzie?
@KijekRyjek - Dlaczego zaraz lekarza? 50% polek i polaków pracowało w PRL dla partii i nikt sie tym nie przejmował i nie wstydził. Teraz też nikt sie nie wstydzi że był w zomo czy pracował w milicji i innych służbach. Wtedy Polska była taka jaka była i takie czasy i taka historia.
@., - A promotorem Jarka Kaczyńskiego byl Stanisław ehlert. Zagorzały stalinista później komunista. Mial Jarka pod swoimi skrzydłami do końca prl. Rządy w chaosie ro właśnie szkoła ehlerta stąd kaczor musi robić dym nawet jak się nic nie dzieje i skłócać naród by wypisywał takie bzdury jak ty. Takimi łatwiej manipulować i rządzić. Sam Nawrocki też ma rozdwojenie jaźni. Do tego reklamuje swoje drugie ja. Tadeusza pisarza od siedmiu boleści.
@R, t - Ty, może twoj karolek czy Tadzio.. czy jak mu tam będzie swoje wypociny o gangsterach rozdawał z autografem Tadzia vel Karola
@hbvx - Ty za to będziesz na tłustym tyłku siedział w fotelu i pisał komentarze na portelu
@"Teraz też nikt sie nie wstydzi że był w zomo czy pracował w milicji i innych służbach" - i to jest właśnie tragiczne, że ich ofiary nadal chodzą ze spuszczonymi głowami a oni szczycą się służbą dla okupanta, . I do tego są tacy którzy chcą im za służbę w bespiece przywracać dodatki,