Wybrany wątek opinii

jaki prezydencik takie dni elblążkowa marnie to widzę
aregvdtbtrhb (2025.04.27)
@aregvdtbtrhb - Marny to ty jesteś.
(2025.04.27)
@aregvdtbtrhb - Pan Prezydent jest wyłoniony z demokratycznych wyborów i należy mu się szacunek tak jak Panu Dudzie. Nie podoba się to na wybory radzę pójść a nie jad sączyć i żółć. Kadencja nie trwa wiecznie i można zawsze wybrać kogoś innego jednak w demokracji większość ma rację a nie odwrotnie.
(2025.04.27)
@aregvdtbtrhb - Śliwa daj spokój
(2025.04.28)
@aregvdtbtrhb - Twój pewnie zrobiłby tylko dla swoich w ogrodzeniu.
elblążanin48 (2025.04.28)
@aregvdtbtrhb - Ale Dni Elbląga są w CZERWCU.
Ploterek (2025.04.28)
Powrót do komentarzy