Wybrany wątek opinii
jaki prezydencik takie dni elblążkowa
marnie to widzę
Do moderacji
Odpowiedz
22
46
@aregvdtbtrhb - Marny to ty jesteś.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@aregvdtbtrhb - Pan Prezydent jest wyłoniony z demokratycznych wyborów i należy mu się szacunek tak jak Panu Dudzie. Nie podoba się to na wybory radzę pójść a nie jad sączyć i żółć. Kadencja nie trwa wiecznie i można zawsze wybrać kogoś innego jednak w demokracji większość ma rację a nie odwrotnie.
Do moderacji
Odpowiedz
28
14
@aregvdtbtrhb - Śliwa daj spokój
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@aregvdtbtrhb - Twój pewnie zrobiłby tylko dla swoich w ogrodzeniu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@aregvdtbtrhb - Ale Dni Elbląga są w CZERWCU.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0