UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i tak Janusze i Grażynki pojadom swoim. paserratti gdzieś, postoją w korku 3-4 godzinki, potem pofurwujom szukając gdzie zaparkować, postojom w kolejce po frytki smażone na 10 oleju i wrucom szczęśliwi bo znowu korku postojom

hbvx

Anuluj