Wybrany wątek opinii
a czy będzie darmowa telekomunikacja w elblągu ???
Do moderacji
Odpowiedz
37
10
Tak, ale tylko dla polskich Węgrów. Oni zawsze domagają czegoś za darmo bo pracować się nie chce.
Do moderacji
Odpowiedz
15
11
Tak będzie. W doopie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0