Wybrany wątek opinii

a czy będzie darmowa telekomunikacja w elblągu ???
(2025.04.27)
Tak, ale tylko dla polskich Węgrów. Oni zawsze domagają czegoś za darmo bo pracować się nie chce.
(2025.04.27)
Tak będzie. W doopie.
(2025.04.28)
Powrót do komentarzy