A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@AntyRasista - Pismani czerpią garściami z niemieckich wzorców z lat 30tych
Peowcy czerpią garściami wzorce z obecnych Niemiec i na zachodniej granicy puszczają do Polski wszystko jak leci.
Ciebie też wpuścili?
@Tylko grzecznie pytam - Nawrocki uspokój się
@aregvdtbtrhb - Śliwa daj spokój
Pani, tylko kogo to obchodzi, nawet nie media państwowe, bo trzeba za reklamówke jak za zboże.
No i nie wiadomo, gdzie turyści mają te atrakcje, skoro nigdzie nie jest głoszone, że Bulwar Zygmunta to rejony portu. Trochę wprowadza w zabłądzik. Także Miiasto politycznie nie ma żadnego znaczenia, tworzy się niemoc organizacyjna, a brak nowej inwestycji jakoś zyskownej to bez potencjału marketingowego rozwój biznesu.
Ale konstruktywne rozwiązanie prestiżowego splendu może być w mieście normalny stadion.
Nie znowu jakiś wał z budką komentatorską tylko świątynia piłkarska, z komfortową widocznością
i z odnawialną wodą, czy tzw. harvestingiem (w zasobach lepiej wyprofilowanej Si )
@aregvdtbtrhb - Twój pewnie zrobiłby tylko dla swoich w ogrodzeniu.
@filter - w zeszłym roku gdzieś było _na cały Elbląg_, że port obejmuje i obszar między mostowa.
@© przystań - mostowia
@Pawel678 - Pod każdym artykułem zawsze dodają komentarz w postaci wygenerowanej ściany tekstu. Niedługo artykuły będą pisane przez AI i komentowane przez AI, a komentarz AI kontrkomentowane przez AI. Treść wypaczona i pozbawiona sensu, jak wygenerowane postacie z 6 palcami u rąk.